X
Restauracja Uśmiech
Adres

Projektowanie i aranżacja Twojego mieszkania

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas cechuje

Pracownia Projektowa Innerium jest marką z wieloletnim doświadczeniem w obrębie projektowania wnętrz oraz kompleksowej realizacji projektów. Od przeszło dziesięciu lat realizuje projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak również wyjątkowej aranżacji wnętrz swoich użytkowników.

Projektowanie i aranżacja to nie koniec naszej propozycji. Specjalizujemy się też w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a ponadto wykończeniach, aranżacji i organizacji powierzchni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy też pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych a także innych. Charakteryzuje nas różnorodność w zakresie projektów, których się podejmujemy, a także szeroka oferta, dzięki kompleksowości naszych usług zdobyliśmy zaufanie i pochlebne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można sprawdzić w zakładce „Projekty”, czy też „Realizacje”, gdzie zawarte są  fotografie  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to wykwalifikowani architekci oraz projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej działalności i nieustannemu poszerzaniu swej wiedzy  oraz kwalifikacji świadczą usługi na wysokim poziomie, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań świadczonych przez producentów z branży wnętrzarskiej.

 

Zadowolenie  klienta – naszym priorytetem

Wiemy, jak istotny jest komfort oraz wygoda we własnym mieszkaniu, dlatego też to uważamy za priorytet naszych zadań projektowych. Zawsze zwracamy uwagę na indywidualne gusta klientów, ich styl życia, potrzeby oraz oczekiwania, jakie mają od swojego wnętrza . Wszystko po to, aby optymalnie dostosować je do zwyczajnego życia a także charakteru, w jakim czuje się dobrze. Udana aranżacja pomieszczenia to zarówno jego końcowy efekt wizualny, jak również praktyczne rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z pomocy naszej Pracowni.

Słuchamy naszych użytkowników. Dobrze wiemy że to styl życia a także gust definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo naszą pracę zaczynamy od dokładnego omówienia potrzeb klienta i elementów takich jak metoda pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy w czasie spotkania bezpośredniego oferujemy również możliwość komunikacji zdalnej dla największej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o cenie, zarówno swojej działalności, jak i surowców, z których korzystamy podczas realizowania projektu. Doświadczenie, znajomość branży i dobre kontakty pozwalają nam na elastyczność i dostosowanie się do budżetu klienta.

 

Jak przebiega współpraca z naszym projektantem wnętrz?

Praktyczne podejście to dzisiaj nie tylko moda, ale jedyny  słuszny wybór. Ta norma dotyczy także wykończenia wnętrz, w których mieszkamy  lub pracujemy. Optymalne wykorzystanie pomieszczenia i jego potencjału może zapewnić jedynie profesjonalny i posiadający doświadczenie architekt wnętrz.

Na szczęście obecnie nie jest to usługa zarezerwowana dla bogaczy. Wręcz odwrotnie. stosowne, przemyślane i sprawnie zaaranżowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić dużo oraz pieniędzy,  i jeszcze zagwarantować komfort użytkowania wnętrza. Z pomocy projektanta wnętrz korzystają osoby indywidualne wykańczające swoje nieruchomości, a także przedsiębiorcy i inwestorzy, świadomi zalet użytecznego wnętrza.

Przeczytaj o architekcie wnętrz

Zalety wnętrz zaaranżowanych przez architekta

Każdy z nas marzy o bajecznym i funkcjonalnym wnętrzu. Ogromny potencjał i dostępność szerokiej gamy produktów z branży wnętrzarskiej pozwala na ogromne opcje aranżacji. To korzyść, jak również wada. Nigdy nie jest łatwo wybrać najlepsze kompozycje, dobre materiały oraz właściwą jakość. Architekt po zapoznaniu się z oczekiwaniami nabywcy jest w stanie stworzyć wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz domów oraz mieszkań, ale powierzchni biurowych czy sklepów – wszystkie typy pomieszczeń zasługują  na odpowiednie wykorzystanie ich potencjału.

Zdecyduj się na skorzystanie z pomocy zespołu doświadczonych architektów z wieloletnią praktyką  i pasją, a zobaczysz, jak dużo można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata działalności naszej pracowni mieliśmy możliwość uczestniczyć w różnych projektach i współpracować z wieloma przedsiębiorcami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Nierzadko realizacje naszego zespołu były przedstawiane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie klientów oraz dokonać tego, że powracają do nas z kolejnymi pomysłami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium przedstawiane były w polskich magazynach branżowych oraz stały się się inspiracją dla szerokiego grona czytelników.

 

Projektowanie wnętrz Szczecin

Bywasz w domach, które zachwycają i w których czujesz  się zaskakująco dobrze? Istnieje spora możliwość, że to miejsce jest wynikiem pracy architekta. Projektowanie wnętrz jest teraz usługą, po jaką sięga coraz więcej użytkowników. Nie tylko i wyłącznie z wygody i pewności doskonałego efektu, lecz również, stawiając na właściwe rozwiązania dopasowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się idealnie do stylu jego właścicieli,  a do tego spoista wizualnie aranżacja i niebanalne dodatki tworzą całość wartą uwagi.

Skorzystanie z pomocy projektanta wnętrz pozwala na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto dziesiątek godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, akcesoriami i sklepach  budowlanych. Nawet jeśli lubisz te miejsca – może zdarzyć się, że sięgniesz po niewłaściwe produkty  lub zakupisz  produkty niskiej jakości. Projektant wnętrz Szczecin wykona to za Ciebie, ale  również dla Ciebie.

 

Fachowe projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest fachowy projekt aranżacji wnętrza? Tomnóstwo godzin szczegółowej pracy, obliczeń i analizowania strategii, aby stworzyć idealny pomysł dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór odpowiednich produktów, aż po dokładne określenie ilości niezbędnych do wykończenia lub remontu lokalu materiałów. Tak istotny projekt pozwala pokazać, jak będzie zaaranżowane wnętrze budynku czy też  albo mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi czas i pieniądze.

Zachwycające mieszkania to wnętrza spójne – spójne więc nie nudne czy „bezpieczne”, ale idealnie zaprojektowane z odpowiednio dobranymi akcesoriami. Projektant wnętrz dobierze elementy, które idealnie będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój powab. Będą to na pewno produkty, które wpłyną nie tylko na charakter mieszkania, ale również na funkcjonalność korzystania z przestrzeni. Fachowiec rozumie potrzeby klienta i d stara się , aby dostosować mieszkanie do indywidualnego  trybu życia, wielkości rodziny, rodzaju wykonywanego zawodu. We wszelkich tych aspektach pamięta o stylu swojego kontrahenta a także jego funduszach.

 

Najlepszy architekt wnętrz Szczecin

Jakie własności powinien mieć odpowiedni architekt wnętrz? Na pewno oprócz przydatnych cech charakteru, takich jak skrupulatność, wyobraźnia i pilność oraz tzw. dobrego smaku musi mieć konieczną wiedzę. Wiedza na temat zasad ergonomii, percepcji przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z zakresu psychologii, a także typowa wiedza produktowa to atrybuty dobrego projektanta wnętrz. Powinien być on na bieżąco nie jedynie z nowinkami w obszarze rozwiązań wnętrzarskich, lecz także technologicznych, poznawać innowacyjne materiały i szybko zmieniające się mody w urządzaniu wnętrz.

Przydatna będzie także odwaga. Konstruktywny architekt nie obawia się wyzwań i proponowania czegoś kompletnie innego, awangardowego, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To kluczowe, żeby być świadomym, że   teraz projektowanie wnętrz nie jest jedynie kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia wnętrza lub realizacji większego remontu. Na pomysłach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane oraz wykończeniowe, aby wykonywać wszystko zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Jeżeli wciąż nie udało nam się przekonać Cię do faktu, że projektowanie wnętrz w lokalu, mieszkaniu czy biurze to jedyny dobry sposób  na dobre, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje lokali oraz domów, takich jak Twój, które otrzymały zupełnie inny wymiar i zachęcają swoim wyglądem do wypoczynku i odpoczynku.